קייטנה בסגנון חדרי בריחה

חדר בריחה הוא לא רק טרנד לוהט המהווה עבור ילדים, בני נוער ומבוגרים אטרקצית בילוי מרגשת, השנה תוכלו להפוך את התחביב הגדול לפתרון חלומי בקיץ 2017, קייטנה בסגנון חדרי בריחה! כן בהחלט, אתם שומעים נכון, יזמים מכל רחבי הארץ אימצו בחום את חווית חדרי הבריחה והחליטו להפוך אותה לאטרקציה מדליקה לילדים בחודשי הקיץ, בגרסת הקייטנה יוכלו ליהנות הילדים מהתחביב האהוב עליהם באופן מעט שונה אך בעיקר מהנה מאד.

בורחים מהחום הגדול

קייטנות חדרי בריחה יהיו ברוב המקרים, קצרות מהרגיל, הן לא יימשכו חודש ואפילו לא שבועיים, אלא מספר ימים מצומצם, במהלך הימים הללו יוכלו הילדים להשתתף ולחוות מספר רב של חדרי בריחה שונים אליהם יגיעו במיוחד באמצעות מערך הסעות.

מבדיקה שעשינו במספר קייטנות שכאלו בארץ, במיוחד קייטנות חדרי בריחה בתל אביב, עולה כי חלק מקייטנות חדרי הבריחה יוצעו במסגרת קייטנות גדולות וארוכות יותר וחלקן יעמדו בפני עצמן ויוכלו להוות פתרון יומי או שבועי לילדים ובני נוער המעוניינים להשתתף, ולהורים המחפשים פתרון לילדיהם בחודשי החופש הגדול, הארוכים..

60 דקות של אתגר ואדרנלין

כידוע חדרי הבריחה הפכו אטרקטיביים בזכות השילוב המנצח של אתגר ואדרנלין, שני אלו יחד, באווירה מותחת ובתפאורה מדליקה משאירים את הילדים דרוכים, סקרנים ובעיקר נהנים ביותר. האתגר הגדול – לברוח מהחדר בתוך 60 ד' מרגש בכל פעם מחדש, כך הפכו חדרי הבריחה אטרקטיביים כל כך, כאשר כל אחד מהם מספר סיפור על נושא אחר מתחום שונה: למשל חדרי בריחה מהסרטים, על פי סרטי אקשן אהובים. חדרי בריחה המבוססים על ספרי מתח, אגדה או פנטזיה, לדוגמא: חדרי הארי פוטר, שר הטבעות או מסע בן כוכבים.
מה חשוב לזכור

רוב הקייטנות מיועדות לבני 7 ועד 14, הן פועלות משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות אחה"צ. כמובן שבמהלך יום קייטנה יתקיימו פעילויות נוספות וכן יוגשו לילדים ארוחות בבוקר ובצהריים. לגבי מערכי הסעות, שעות פעילות, מספר משתתפים (לא יעלה על 6 בקבוצה) וכל יתר הפרטים החשובים יהיה עליכם לברר ישירות מול הקייטנות.

מוכנים לחדרי הבריחה הלוהטים של הקיץ? הירשמו עוד היום, יחד עם קבוצת החברים הכי טובים שלכם לקייטנות חדרי בריחה ותוכלו ליהנות מאטרקציה אמיתית בימים השחונים ביותר בשנה.