לצאת עם חברים

לצאת עם חברים

לפניכם המדריך הרשמי לבילוי חורף מומלץ עם חברים, כי לא כל יום יוצא לנו לצאת עם חברים אבל לפחות כאשר מתפנה הזמן היקר הזה כדי שהוא יצדיק את עצמו ויהפוך לחוויה טובה ומדליקה. בדיוק לשם כך הכנו עבורכם רשימת אטרקציות גדולה ורחבה שאפשר להגשים בקלות וללא כל קושי, חילקנו את האטרקציות כך שתמצאו כאלו שמתאימות לאזור דרום הארץ הצפון, והערים הגדולות בהן תוכלו לבלות בבילוי אורבני יותר, מוכנים להתחיל?

נוסעים אל השלג

בצפון הארץ, גבוה גבוה, על פסגת הר החרמון שלג לבן מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת, כאשר חוגגים עם חברים בשלג אין ספק שנוצר זיכרון בלתי נשכח. לכן, נציע לכם לשלב ביקור באתר החרמון יחד עם ארוחת צהריים מושחתת של בשרים טובים בכפר מסעדה הסמוך ואחריו ביקור ביער האיילים, בכל זאת לא בכל יום רואים במבי.

מפצחים את החידה יחד

אחד הבילויים האטרקטיביים ביותר היום בערים הגדולות הוא ביקור באטרקציית חדרי בריחה. בכל אחד מהחדרים חידה שיש פתח בעזרת רמזים שונים, אי אפשר לצאת מהחדר בלי לפתור את החידה. יש חדרי בריחה בסגנון ז'אנר האימה, חדרי מתח, חדרים בהשראת תכניות טלוויזיה או סרטי קולנוע ועוד. המון אביזרים, תפאורה משימות וחידות וים, ים של אקשן. יופי שי רעיון לצאת עם חברים, בשבת או בערב כלשהו לבחירתכם במהלך השבוע.

דרום אדום, לבן ושחור

על פסטיבל דרום אדום שמעתם בוודאי, פריחת הכלניות צובעת מרבדי ענק באדום, ללא ספק בילוי זוגות רומנטי עם חברים שאוהבים טבע ונוף. במידה והחברים שלכם זורמים יותר לכיוון ברים ומועדונים אין ספק שדווקא החורף או תחילתו של האביב הא הזמן המושלם להגיע לעיר הדרומית בישראל, לאילת כמובן, ליהנות ממזג אוויר חמים, חולצה קצרה, פאבים, מסעדות, בתי מלון וים של אטרקציות בחבילות עם מחירים אטרקטיביים כל כך שלעיתים מגיעות למחצית הסכום שתשלמו בקיץ. 

אז למה אתם מחכים? לצאת עם חברים לבילוי אמיתי זה רק עניין של ארגון, תרימו את הכפפה ותארגנו לכם בילוי חוויתי עם החברים הכי טובים. 

לצאת עם חבריםאז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו והזמינו מקום באחד מחדרי הבריחה שלנו:
052-9-120-150