איפה לבלות עם הילדים בשבת

052-9-120-150 
 
אפשר, אם ממשיכים את השיר הכל כך אהוב, ללכת לירקון ולשוט שם בסירה, וישנן עוד אופציות רבות ומגוונות, כך שכל משפחה יכולה למצוא את זו שהכי מתאימה לה.

סדנאות הכנת אוכל

בדרך כלל כשאנחנו שואלים את עצמנו איפה לבלות עם הילדים בשבת ושוקלים מספר אפשרויות צצה גם השאלה "טוב, אבל איפה אוכלים?" סדנאות הכנת אוכל מספקות תשובה מצוינת וטעימה לשתי השאלות גם יחד, ו יתרון נוסף של האופציה הקולינארית הוא שבזכות המגוון הרחב של הסדנאות, כולל כאלה שמותאמות במיוחד לילדים, ניתן לבחור הכנת אוכל שהזאטוטים אוהבים במיוחד. בין האפשרויות המומלצות: שף בכיף ושירליס – מרכז הלמידה לשפים צעירים.

הצגת ילדים

הורים רבים מתלוננים שהילדים של היום כבר לא מפעילים את הדמיון – הצגת ילדים, ובפרט איכותית ומושקעת, היא דרך נהדרת לעודד את הזאטוטים לעשות זאת ולהישאב לעולם שכולו קסם. בנוסף, הצגות ילדים הן גם מקור לערכים חשובים, שמועברים בדרך של סיפור מרגש ולא באופן דידקטי מדי, ובמקרים רבים הן מובילות לשיחות מרתקות ומעצימות עם ההורה בר המזל שהצטרף אליהם להצגה (ומומלץ בחום להצטרף אליהם לחוויה ולוותר על הסמארטפון לשעה...)

סיורים אורבניים

חיק הטבע תמיד קורץ, ובפרט בשבת, אבל התשובה לשאלה איפה לבלות עם הילדים בשבת יכולה להיות גם טיול אורבני מרתק, ובפרט כשהילדים כבר קצת יותר גדולים. דוגמאות לסיורים מעשירים ומלהיבים: סיור גרפיטי ואמנות רחוב בחיפה (למשל בשכונת הדר או בוואדי סאליב), החיים היפים בתל אביב הקטנה וסיור קלאסי בעיר העתיקה של באר שבע.

פארק טרמפולינות

חובה להודות: אמנם בילוי עם הילדים בשבת בבוקר מספק לנו עונג רב, אבל לפעמים אנחנו חולמים גם על שנת צהריים מפנקת. איך משלבים את שתי ההנאות? לוקחים את הילדים לפארק טרמפולינות. כולם יוציאו המון אנרגיות ויתמלאו בשמחת חיים, ובמקביל יתעייפו כך שכשתחזרו הביתה הזאטוטים ירצו לישון ויאפשרו גם להורים לנמנם בכיף (או שלא...) בין המקומות המומלצים: סקייג'אמפ ברעננה, מתחם הטרמפולינות בכפר סבא וסניפי iJump ברחבי הארץ. שבת בבוקר יום יפה - ללמוד לאפות, להישאב לעולם הדמיון, לטייל בעיר ולקפוץ

שבת בבוקר יום יפה - ללמוד לאפות, להישאב לעולם הדמיון, לטייל בעיר ולקפוץ

בילוי עם הילדים בשבת, בילוי בתל אביב

 
אתם מוזמנים לבלות את השבת שלכם גם אצלנו! חדרי הבריחה המובילים בארץ, צרו קשר:
052-9-120-150